Wyjątkowe i interesujące prezenty dla babci

ByDaniel

Wyjątkowe i interesujące prezenty dla babci

Prezent na Dzień Babci do kupienia na Taniej Książce nie musi być szalenie skomplikowany. Tak tylko wydaje się niektórym osobom, że trzeba ściągnąć przysłowiową gwiazdkę z nieba, ale tak faktycznie nie jest. Babcie są takie, że nawet z ciekawej książki będą bardzo zadowolone. A tych przecież w sklepach nie brakuje. Ze spokojem można pomyśleć o tym, aby kobiecie podarować interesujące publikacje literackie.

“Masz nową parę!”

Wszyscy mówią, że można spotkać miłość w sieci. Olga ma 41 lat i sama nie wie, czy ma w to wierzyć, ale nie chce się sceptycznie nastawiać. Postanawia spróbować. Tym bardziej, że jest po rozwodzie i nowa znajomość będzie dla niej czymś idealnym. Takim pocieszeniem na traumatyczne przeżycia, jakie się właśnie dla niej zakończyły. Po rejestracji i uzupełnieniu danych na profilu, Olga rozpoczyna poszukiwania. Ona wysyła wiadomości, ale i je dostaje. A to co w nich otrzymuje, mocno ją zaskakuje. No bo co można sądzić, widząc takie teksty, jak:”żonkoś 30: U ciebie czy w hotelu? Ale płacimy po puł. Bolo 19: Uwielbiam ostre mamuśki. Chcem być twoim uległym. Zrub ze mnie swojego psa, będe ci lizał buty. ” Olga już sama nie wie, czy faktycznie w tym internecie to można znaleźć miłość, czy też nie.

“Wigilia z nieznajomym”

Wszyscy cieszą się na nadchodzące Boże Narodzenie. Marcel i Antonina również. Obydwoje od wielu lat żyją w jednym związku, ale ten chyba powoli przechodzi do historii. Bohaterowie cieszą się z tego, że ten nadchodzący, świąteczny okres będą mogli spędzić z dala od siebie. Rozstanie to tak naprawdę formalność. Los postanawia jednak spłatać im figla. Obydwoje lądują w jednym miejscu na okres Bożego Narodzenia. Ich towarzyszami są ludzie, którzy sprawiają, że Marcel i Antonina zaczynają myśleć o…sobie. Czy to rozstanie jest im tak naprawdę potrzebne? A może to tylko chwilowy kaprys? Czy dwoje ludzi mają szansę na to, aby odbudować bliską relację, która kiedyś ich połączyła? Natasza Socha jak zwykle stanęła na wysokości zadania, pisząc świąteczną opowieść.

 

About the author

Daniel administrator